A Campus oktatói az MTA MTB Szakbizottságában

Utolsó módosítás: 2017. június 02.

2017. május 25-én 14.00 órától tartotta tisztújító ülését a Magyar Tudományos Akadémia Miskolci Területi Bizottságának Nyelv- és Irodalomtudományi Szakbizottsága

(http://tab.mta.hu/miskolci-teruleti-bizottsag/esemenyek/nyelv-es-irodalomtudomanyi-szakbizottsag-tisztujito-ulese)

A Miskolci Egyetemen megrendezett ülésen a Sárospataki Comenius Campus két oktatója – Dr. Kökényesi Nikoletta adjunktus és Dr. Toma Kornélia főiskolai docens – is szakbizottsági tag lett választás útján. Mindkét oktató a kommunikációtudományi munkabizottság és a Campuson működő Comenius Kommunikációs Kutatócsoport tagja is egyúttal.
A 18 fős szakbizottságba a kommunikációtudományi munkabizottságból – H. Varga Gyula elnök mellett – egyhangú szavazással beválasztották még Hulyák-Tomesz Tímeát és Forgó Sándort, az Eszterházy Károly Egyetem oktatóit.

Hír: Dr. Toma Kornélia főiskolai docens
Fotó: Dr. Tasi Réka

A fotón: Toma Kornélia, Kökényesi Nikoletta, H. Varga Gyula, Hulyák-Tomesz Tímea