A Comenius Kommunikációs Kutatócsoport őszi ülése

Utolsó módosítás: 2017. október 24.

2017. október 17-én 15.30 órai kezdettel tartotta soron következő ülését a Comenius Kommunikációs Kutatócsoport a Campus 50. szobájában.

A kutatócsoport a következő napirendi pontokat tárgyalta meg:

1. Hírek, információk A Kommunikációs Nevelésért Egyesület 2017. évi rendezvényeiről, kiadványairól
2. Hírek, információk a MTA Miskolci Területi Bizottsága Nyelv- és Irodalomtudományi Szakbizottsága és a Kommunikációtudományi Munkabizottság munkájáról
3. A Comenius Kommunikációs Kutatócsoport feladatvállalásai
A Kutatócsoport ülését az alapító elnök, Dr. H. Varga Gyula ny. főiskolai tanár vezette, aki egyúttal a napirendi pontok előadója is volt. A kibővített ülésen az alapító tagokon (Dr. Kökényesi Nikoletta, Dr. Sándor Zsuzsa, Dr. Toma Kornélia, Varga-Novákovits Zsuzsanna) részt vett még: Dr. Hulyák-Tomesz Tímea, Kalóné Gyenes Réka, Tomori Tímea.

Hír: Dr. Toma Kornélia
Fotó: Sasi Gábor