A KOMMUNIKÁCIÓS KUTATÓCSOPORT MŰHELYTALÁLKOZÓJA

Utolsó módosítás: 2019. március 21.

2019. február 26-án 15.30 órai kezdettel a Campus 50. termében tartotta tavaszi műhelytalálkozóját a Comenius Kommunikációs Kutatócsoport.

Az elnök, Dr. H. Varga Gyula ny. főiskolai tanár beszámolt a kommunikációs szakmai közélet legfrissebb eseményeiről. Bemutatta a kutatócsoport éves programját is, amelynek következő eleme a XII. Tudatosság a kommunikációban konferencián való részvétel lesz.
Dr. Sándor Zsuzsa ny. egyetemi docens bemutatta a kutatócsoport számára készített logót és feliratot, amelyet a tagok örömmel elfogadtak, s a jövőben a Campus egyik helyiségének bejárata mellett is láthatóvá válik, mint a kutatócsoport székhelyének jele.
A műhelytalálkozó további részében arról egyeztettek a csoport tagjai, hogy a Komplex Alapprogram tanítási-tanulási stratégiájának (Differenciált fejlesztés heterogén tanulócsoportban) tantárgyszintű megjelenítéseit megvizsgálják a kommunikációs kompetencia és fejlesztése oldaláról.

Hír: Dr. Toma Kornélia, a kutatócsoport tagja
Fotók: Dr. H. Varga Gyula